מטופלים ממליצים

הכרת הטוב

אני פה בגלל אשתי! אשתי, שבינה לבין רפואה משלימה מפרידה תהום, התמכרה. עם פריצת דיסק צווארי, בעיצומם של הכאבים, כשהתחושה שמפה יוצאים רק עם ניתוח... אשתי לקחה אותי לבעז. עם המון סבלנות, אנושיות מדהימה, מקצועיות והרוגע שבעז משרה הבנתי שיש סיכוי לדלג על שלב הניתוח. בקיצור כנראה שגם אני התמכרתי.
person, male, head
שחר ג.
במהלך טיפולי הכימותרפיה (סרטן השד) זכיתי להכיר את בעז ה'קוסם' (אדם בעל אוזן קשבת ,חיוך ,רוגע, נעימות, אדיבות וסבלנות יוצאת דופן..) סבלתי מתופעות לוואי רבות כתוצאה מהטיפולים (כאבי ראש, בחילות ,כאבי רגליים ,נדודי שינה, חולשה) בועז עזר לי מאוד והקל על התופעות לוואי. לאחר שסיימתי את הטיפולים כתוצאה מהמתח והלחץ סבלתי מכאבים ממושכים בצוואר (יש לציין שעברתי סדרה של טיפולי פיזיותרפיה שלא עזרו לי כלל) וגם הפעם פניתי לבעז והוא העלים לי את הכאבים...
avatar, clients, customers
טלי מ.

"הכרת תודה היא מהדברים הפשוטים אך רבי העוצמה שבני אדם יכולים להפנות
אלה אל אלה"

אני כותבת כאן כי בימים אחרונים המלצתי עליך לעוד ועוד חולים אונקולוגיים. לא אשכח איך תוך 3 שבועות בלבד, כאבים חזקים בכתף עקב הסתיידות בכתף, שהרופא טען שיקח לה 3 חודשים לעבור מעצמה, הצלחת דרך הדיקור להפחית משמעותית את הכאבים ועזרת לי לחזור לנהוג תוך שבועיים. בשבילי שבועיים בלי יכולת להזיז את היד, לנהוג ולהיות עצמאית היו קשים מאוד. מרוב שהיה כל כך טוב נשארתי עוד כמה חודשים, עזרת לי לטפל בנקע בקרסול, בחרדות ועוד.. אני רוצה להודות לך מקרב לב ואם מישהו שואל ממליצה עליך בחום ועם יד על הלב. תודה רבה על הכל
avatar, clients, customers
זיוה
הכינוי "קוסם" אולי שייך לדמות מעולם הספורט אבל לי אין ספק שכשמדובר בך - אתה מחולל קסמים! לבוא אליך זה כמו להיות אצל קוסם! תודה על ליווי של כמעט 10 שנים וריפוי כאבים שונים ומשונים במיומנות ובמקצועיות מעוררת הערצה. תודה על היחס האישי, החום והדאגה שלא נגמרים גם כשיוצאים מדלת הקליניקה. בורכת ביכולת להציל ולרפא אנשים ואין לי דרך להחזיר לך על כל מה שעשית למעני מלבד לומר תודה!! תודה על זה שאתה קיים, שתמשיך לטפל ולרפא בדרך הקסומה שלך. מאחלת לך הצלחה לאורך כל הדרך.
אילונה ד.
הטיפול בדיקור ובצמחי מרפא סייע לי להתמודד עם תופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים. הרגשתי הפחתה בבחילות, בגלי החום, בעייפות ובכאבים.
avatar, clients, customers
פטריסיה
הייתי אצל הרבה מטפלים, אצלך זה עובד אחרת – מרגישים את ההבדל.
רינת
אחרי שבועות ללא שינה, הצלחתי לישון בלי כאבים. הצלחת ממש להעלים את זה. מרוב הלם ישנתי רק על צד שמאל לראות שזה אמתי שנעלם.
avatar, clients, customers
לידיה
לפני כשנתיים עברתי ניתוח ברגל להסרת מורטון נוירומה. לאחר הניתוח סבלתי מכאבים מאוד חזקים ובצקות בכף הרגל, והתקשיתי לחזור לדרוך על הרגל. כמו כן, סבלתי מכאבים בצלקת הניתוחית שהייתה נפוחה ואדומה. מיד לאחר הטיפול הראשון בדיקור, חשתי הקלה משמעותית בכאב, ולאחר סידרה של טיפולים חזרתי לדרוך על הרגל ולשגרת חיים יומיומית. בנוסף לכך, בעזרת עצותיו המועילות של ד"ר הופמן, גם הצלקת נעלמה כלא הייתה. בעז היקר, ברצוני להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי. על הסבלנות והיחס האישי החם שזכיתי לקבל ממך. ממליצה בחום לשלב טיפול קונבנציונאלי עם טיפול בדיקור שיעשה על ידי ד"ר הופמן, שהינו בעל ידע וניסיון רב מאוד. שוב תודה!
avatar, clients, customers
נעה
במשך שנים רבות אני סובלת מהצטננויות ,שפעות וזיהומי גרון חוזרים ונשנים. ביקרתי אצל רופאים רבים בניסיון להקל על מצבי. הן רופאים העובדים עם קופת החולים לה אני משתייכת והן רופאים פרטיים. מלבד מתן ויטמינים לחיזוק הגוף ,לרפואה המערבית לא היה פתרון לבעייתי. פגשתי אדם (ולא רק מטפל) רגיש, קשוב, המשרה עלי שלווה ושקט פנימי (המאפשרים לי אף להירדם במהלך הטיפול). מלבד היותו אדם רגיש וקשוב הוא רופא מעולה. לאחר שנים רבות, החל מחודש אוגוסט ועד היום-סוף ינואר 2013- לא הייתי חולה ולו פעם אחת!!! וזאת למרות מזג האוויר ההפכפך במאפיין את החורף הנוכחי. אני אסירת תודה לו, ומחכה בקוצר רוח לכל מפגש איתו הן בשל עזרתו הרפואית והן בשל המפגש עם מטפל כל כך רגיש וקשוב.
חנה ו.
היום, לאחר הטיפול אצל בעז, נולדתי מחדש. אני הולך לשנות את תאריך הלידה בתעודת הזהות שלי.
person, male, head
קובי
מאז שחליתי בלימפומה, אתה המלאך שהעמיד אותי על הרגלים. עד שפגשתי אותך, לא האמנתי ברפואה אלטרנטיבית, ואתה עשית אצלי שינוי. ממליצה עליך בחום, על המקצועיות, ולא פחות, עליך כאדם! תודה גדולה!
ענת ג.
דר' בעז הופמן מקצוען אמיתי. בעל ידע עצום ונשמה יתרה. כל מה שאני מחפשת במטפל: שיבין את התלונה, יבין אותי וידע איך להקל עלי בצורה הטובה ביותר. תודה לך! הרווחת בכבוד את הנאמר כאן מטפל עם אוזן קשובה, לב חם וראש טוב. מה צריך יותר מזה .
avatar, clients, customers
שרה ק.
בחודשים האחרונים דרכינו הצטלבו בהמלצתו של איש יקר שאמר לי שאתה בעל יכולות מדהימות ויש לך ניסיון רב. היה לי קשה מנטלית להאמין שיש משהו שמשתווה או טוב יותר ממה שאני מכירה בתחום זה ומעט חששתי. עם זאת, אני סומכת על עצמי שיכולת האבחנה שלי לגבי אוצרות אנושיים וטוב האדם היא גבוהה והספיק לי זמן מועט להבין שאתה אדם מיוחד במינך. מעבר ליושרה ולכנות שקורנת ממך, היכולת האנליטית שלך לגבי נפש האדם ומצוקותיו היא נדירה. היו דברים שאמרת לי ושאבחנת שהשאירו אותי בפה פעור כי אני טובה בלהסתיר אותם. אני מרגישה שיש מה ללמוד ממך ברמה האישית ובעקבות הטיפולים שלך אני מרגישה שיש מגמת שיפור במצבי ואתה עוזר לי לעלות על המסלול הנכון. בדיוק לפני כמה ימים חשבתי לעצמי שלפעמים אנחנו מרימים אבן ומתחתיה יש אוצר חבוי שכוחות העולם הביאו אותנו אליה. אז ככה אני מרגישה לגביך. מזל שהרמתי את האבן הזאת ונגלית לי. תודה מקרב לב על המסירות וההקשבה. זה לא מובן מאליו.
avatar, clients, customers
רינת מ.
אני מטופלת אצל ד"ר בעז הופמן, בקליניקה המקסימה שלו ברחובות, מזה תקופה. הגעתי בעקבות המלצה של מכרה לאחר שנה בה עברתי את התהליך הרפואי המלא להחלמה מסרטן שד ואני מברכת על ההמלצה הזו. ד"ר בעז הופמן זיהה את צרכי החל מהרגע הראשון ובמקצועיות רבה, כל שבוע מחדש, מטפל בי במסירות, אכפתיות ורגישות. הידע המקצועי הרחב והניסיון המצטבר של ד"ר בעז הופמן באים לידי ביטוי באופן טיפולו ועוזרים לי מאד להשתקם רגשית ופיזית ולחזור לאורח חיים רגיל ובריא. בשבילי, להיות מטופלת של בעז, זה לדעת שאני בידיים הכי טובות והכי מקצועיות שיש, ואני ממליצה לכל מי שמחפש/ת מענה מהסוג הזה לבחור להיות מטופל/ת שלו.
מריאנה ל.
להיות מטופלת של בעז, זה לדעת שאני בידיים הכי טובות והכי מקצועיות שיש, ממליצה לכל חולת סרטן שד.
avatar, clients, customers
מריאנה
כל פעם מחדש אחרי טיפול דיקור ממך קמים חדשים.
טובה ד.
בעז, מספר אחת!
avatar, clients, customers
מזי
טיפלת בי ברגעים קשים ואין רגע שאיני מודה על ההזדמנות שניתנה לי לפגוש אותך. הגעתי אליך תקופה ארוכה לאחר גמר הטיפול בהקרנות, סובלת מהרבה תופעות לוואי, והחמורה ביותר, יובש בפה כתוצאה מפגיעה, בבלוטות הרוק. טיפולך גרם לבלוטות לפעול בהדרגה, דבר שאפשר לי לחזור לאכול באופן סדיר. הוספת לי איכות חיים שכה הייתה דרושה לי. על זאת, תודתי. המשך ותצליח כי כך ייטב להרבה אנשים.
שרה א.
במהלך שירותי הצבאי הארוך נפצעתי פעמיים כתוצאה מעלייה על מוקשים ואני סוחב פגיעות, בעל 78 אחוזי נכות לצמיתות. במהלך השנה האחרונה, לאחר היכרותי איתך, איכות חיי השתפרה פלאים לטובה. כמו כן, עוצמת הכאבים והרעש פוחתים לאחר כל טיפול אצלך. אני רוצה לציין שמעבר לטיפול המקצועי, הגישה האנושית והאישית שלך, תורמים רבות לכל טיפול וטיפול. כל מי שיטופל על ידך ייצא נשכר מההיכרות והליווי המקצועי והטיפולי שלך. מעריך ומודה לך מכל ליבי, כן ירבו!!
business, comic characters, commerce
ש. ס., אל"מ (מיל.)
הצלת אותי ! בורכת ביכולת להציל ולרפא אנשים ואין לי דרך להחזיר לך על כל מה שעשית מלבד לומר תודה. תודה על זה שאתה קיים, שתמשיך לטפל ולרפא בדרך הקסומה שלך.
person, male, head
א.ד.
את ד"ר בעז הופמן פגשתי, לפני מספר שנים, בחדר טיפולי כימותרפיה בתל השומר. הוא טיפל בי בעדינות, בקשב רב, במקצועיות גבוהה, ובאופטימיות בלתי נלאית. מאז, הותרתי מאחור את בית החולים והטיפולים, אבל את בעז לקחתי אתי. עליו אני לא מוותרת, והוא ממשיך לטפל בי עד היום. ​
ניצה
הגענו אליך כאשר בני בעיצומה של מחלת הנשיקה, כאשר הוא סובל מכל הסימפטומים הקשים שלה. מיד לאחר הטיפול הראשון כבר ניכר היה שיש שיפור ולאחר שבועיים של טיפולים, המחלה כבר נשכחה.
avatar, clients, customers
חגית
אצלך שוברים את מעגל הקסמים: מרגישים פיסית לא טוב זה מוביל למצב רוח ירוד ומשם הדרך קצרה מאוד לאכילה רגשית, הלקאה אישית, מחשבות רעות ועוד - אשר מגבירים ומעצימים את המצב הפיסי. אצלך בקליניקה יש תחושה של שלווה ובטחון. בטיפול אני מקבלת כוחות להתמודד, הקלה ומזור לבעיות שאיתם נכנסתי: "אני יוצאת חדשה" - "קרן אור בחשכה".
avatar, clients, customers
הילה (שם בדוי)
אני מגיעה בקביעות אל ד"ר בעז הופמן כחולה אונקולוגית, ואני מחכה בכיליון עיניים לטיפול אצלו כיוון שאני יודעת שארגיש אחריו הטבה משמעותית ומידית. בלי חארטה. טיפול אצל ד"ר הופמן אינו מותרות, אלא חובה לחיים בריאים ומאוזנים.
הדס ר.ר.
אני מאושרת ומודה על היום שהכרתי אותך ד"ר בועז הופמן. הגעתי אליך שבורה נפשית ופיזית ואתה טפלת בי במקצועיות, בהבנה וברגישות.
ט.ד.
אתה מומחה מספר 1 כבר שנים!
avatar, clients, customers
בשמת
תודה על הטיפול המסור !! על הדאגה האנושיות והאכפתיות וכמובן המקצועיות! המשך להיות רופא מיוחד !
דלית
לעולם לא אשכח את שיתוף הפעולה בינינו בתל-השומר, למען חולי הסרטן. איך יחסך החם והטיפולים המקצועיים שהענקת שיפרו משמעותית את מצבם ועזרו להם להחזיק מעמד ולסיים את הטיפולים. בתור מתאמת ראש צוואר במכון האונקולוגי בשיבא נחשפתי לא פעם ליכולות שלך, וראיתי באופן אישי כיצד עזרת באמצעות הדיקור לחולים המורכבים ביותר. עד כדי כך שהיו מחכים לבואך מוקדם בבוקר כשרק פתחתי את המכון. גם את צוות המטפלים לא הזנחת ונתת לנו טיפולי חירום בעת הצורך, דבר שאיפשר לנו להמשיך ולתפקד. מאחלת לך שתמשיך בדרך שלך, זה עובד! בהערכה והוקרה,
avatar, clients, customers
שרונה פלדמן
שמי מיכל ואני חולה בסרטן. בעז לווה אותי ליווי צמוד וקפדני במהלך כל תקופת הכימותרפיה הממושכת. הכרתי אדם מקסים ומיוחד, נעים הליכות, קשוב וסבלני מאוד. הוא גילה יכולת מקצועית מעולה!! הוא מכיר כל נקודה ונקודה, ויש לו הסבר לכל שאלה. במהלך הטיפולים היו לי תלונות (אינסופיות) וסימפטומים (בלתי נגמרים), ובעז גלה עניין בכווולם, ולא שקט ולא נרגע עד שלא נתן מענה לכל אחד ואחד מהם. בסימפטומים עקשנים במיוחד, הוא ניסה ובדק ושנה מקום של מחטים, עד שקיבל ממני תגובה המניחה את דעתו. הוא הפליא גם בעצות טיפוליות אחרות כמו נקודות מגע או עיסוי שמסייעים לכאבים ותופעות, וכן הפגין ידע רחב בנושא הצמחים (זה דוחה בטעם אבל עוזר מאוד). בקיצור - בעז מטפל יוצא דופן לטובה. לא לוותר!!
מיכל
אדם נדיר שברכה באצבעות ידיו וחיוך תמידי על פניו.
אילת ד.
הכי טוב שיש.
avatar, clients, customers
שרון פרסטר
המטפל הטוב ביותר שאני מכיר, טיפל בי והציל אותי אין ספור פעמים במקומות שאחרים נכשלו. תודה !!!!!!
business, comic characters, commerce
אביהו
את ד״ר בועז הכרתי בתקופה המאתגרת בחיי- במהלך מלחמתי הפרטית במחלת סרטן השד. כבר מהרגע הראשון זכיתי להכיר אדם מיוחד, המשלב מקצועיות רבה והיכרות עם שלבי הטיפול ותופעות הלוואי הנלוות, מחד ומאידך- אמפטיה, יכולת הקשבה והמון אנרגיות חיוביות. מעבר לאדם, וחשוב לא פחות, זכיתי לעבור את טיפולי הכימותרפיה, הניתוח וההקרנות כמעט ללא תופעות לוואי כלל !!! הלכה למעשה, הטיפול עזר- העייפות ו״גלי החום״ פחתו באופן משמעותי, לא סבלתי כלל מבחילות/ הקאות והתיאבון שלי נשאר יציב- תודה לאל!!! אין לי כל ספק כי הטיפול המשלים לו זכיתי, מידיו האמונות של בעז, תרמו לתחושתי - הנפשית והפיזית כאחד, במהלך השנה המורכבת והמאתגרת- ועל כך תודתי! אין מילים אשר יכולות להביע את תודתי והערכתי הרבה על עבודתו הנדירה.
מיכל א.
את ד"ר בעז הופמן פגשתי לראשונה כשהייתי בעיצומם של הטיפולים הכימותרפיים, בעקבות סרטן שד שהתגלה אצלי בגיל 41. הגעתי למפגש הראשון איתו עם נימול בכפות הידיים והרגלים באופן שהקשה עלי לתפקד, מזיעה מגלי חום בלתי פוסקים ועם שינה טרופה. בקליניקה פגשתי איש מקצוע. מומחה בתחומו וממוקד מאוד בהתמודדות עם סרטן. לאחר הטיפולים אצל ד"ר הופמן הנימול נעלם לגמרי, גלי החום נעלמו בהדרגה ואני רואה בדיקור את הכלי המרכזי להתמודדות עם הסימפטומים. לבעיות השינה שלי שהתחילו אחרי הטיפולים, ידע ד"ר הופמן להתאים טיפול בצמחים ששינה את חיי והחזיר לי את השינה ללילות ואת האנרגיות לימים. המקצוענות של ד"ר הופמן מלווה במידה רבה של אנושיות ואכפתיות שהופכים את הטיפול בדיקור להרבה מעבר למפגש טיפולי. אני אסירת תודה לד"ר הופמן ורואה בו נדבך משמעותי בהחלמה שלי בע"ה
avatar, clients, customers
בשמת ש.
דילוג לתוכן